Zivo

Data dodania: 2016-11-20

Ogłoszono w mediach ,że w naszym kraju wylądowali kosmici i najprawdopodobniej ukrywaja sie w lasach .Jesli wiec ktoś napotka małego zielonego ludzika ,z wytrzeszczonymi oczami powinien sie przedstawic i powiadomić napotkanego ludzika ze ma sie pokojowe zamiary .No i pewien grzybiarz zauwazył, miedzy sosenkami takiego właśnie osobnika, postanowił więc zwrócic sie do niego zgodnie z nadanym w mediach komunikatem:Nazywam sie Ignac Wontroba ,jestem bezrobotny,zbieram grzyby i mam pokojowe zamiary,A ludzik na to : Jestem szeregowy Parputko ,wracan z przepustki ,i właśnie kucam ,bo dostałem sraczki.

Zivo

Data dodania: 2016-11-20

Spotyka się dwóch sierzantów przed ksiegarnia -co tam stary kupiłes ?A ksiązke o podstawach logiki- odpowiada kumpel .A co to jest ta logika ? No wiesz, moze wytłumacze ci na przykładzie otóż: masz akwarium? No mam .no to znaczy że lubisz rybki -logiczne! No tak ,a lubisz kobietki? No oczywiscie że lubię ,to znaczy ze nie jesteś pedałem -logiczne! A teraz rozumie .To i ja kupię sobie te podstawy logiki. Wracajac, po drodze spotyka swojego przełozonego .Co tam u was sierzancie zagaduje major ,ano kupiłem sobie ,, podstawy logiki,, a co to jest ta logika -pyta major ,to moze ja wyjasnie na przykładzie mówi sierzant .Ma major akwarium ? Nie mam,odpowiada major .To jest pan pedałem.Logiczne?

Idek

Data dodania: 2016-10-08

Rekrut za samowolkę dostał się do aresztu, chodzi po celi tam i zpowrotem. Po godzinie takiego chodzenia współlokator rezerwista nie wytrzymuje i pyta: Kocie, ty myślisz, ze jak ty chodzisz to ty nie siedzisz?

Idek

Data dodania: 2016-09-28

Stary wiarus co to z Napoleonem z pod Moskwy wracał i dwie wojny przeżył chciał pobaraszkować jeszcze ze swoją żona strarowinka, położył na stawce przy łóżku viagrę i szklankę z woda, poszedł się kapać. Żona starowinka przyszła do sypialni patrzy tabletka na stawce, a ze głowa ja bolała wiec tabletkę połknęła. Wiarus nasz wrócił z łazienki rozgląda się i pyta : - Stara, gdzie ta tabletka? - Głowa mnie boli to ja połknęłam. - Oj stara ty głupia, teraz to się pie***l sama!

Idek

Data dodania: 2016-09-18

Po wojnie oficerowie radzieccy uzupełniają wykształcenie . Na sali wykładowej w ławkach od pułkownika wzwyż . Wykładowca pyta generała: - skazycie czto eto takoje H2o? Towariszcz gienieral odpowiada: - No H2o! - Towariszcz gienieral wy każdym dzień eto pijocie -podpowiada wykładowca. - Wodka! - wykrzykuje radośnie generał.

Idek

Data dodania: 2016-09-13

Wracający z przepustkek żołnierze zgłaszają się do lekarza jednostki z objawami chorób wenerycznych. Lekarz zgłosił temat do dowódcy, a ten rozkazał przyprowadzić te niewiastę. Kiedy stanęła przed obliczem dowódcy ten kazał jej się rozebrać i pyta: Ile masz lat dziewczyno nie masz jeszcze zarostu? A widział Pan pułkownik poligon na którym ćwiczą żołnierze aby trawa rosła! -odparła butnie.

Idek

Data dodania: 2016-09-09

Telefon z MON-u do dowódcy jednostki- Pułkowniku jutro do was przyjedzie matka boska. W jednostce panika malowanie trawy na zielono, przyklejanie liści na drzewach itd. Na drugi dzień jednostka galowo na placu przed brama główna na baczność, a z bramy wartownik krzyczy : BOSEK MATKA DO WAS !!!

Idek

Data dodania: 2016-09-08

Wszedł sierżant na sale patrzy stoi rekrut. - Żołnierzu co tu robicie? - Kontempluje! - Panie sierżancie -Co w kacie plujecie, 3 dni ZOK-u! Na drugi dzień sierżant znowu wchodzi na sale podchodzi do niego ten sam rekrut i mówi - Panie sierżancie, ja abstrahuje...- nie zdążył dokończyć Aaa, za ch*je jeszcze 3 dni ZOK-u, a jak się dowiem co to abstra to z paki nie wyjdziecie!- ryczy sierżant.

~Jurij24

Data dodania: 2016-02-03

Spotkali się kumple z woja. Balanga trwa trzeci dzień: -Czesiu, polej. -Churrde, Rysiu rensse mie sie trzensom... -To Czesiu ogórki pokrój! -Rysiu, nie mogie bo mie sie rensse trzensom... -To co ty ku*wa Czesiu możesz? -Mogie posolić...

Wiciu

Data dodania: 2015-12-27

Reporter CNN pyta się snajpera: - Co czujesz, gdy zabijasz terrorystę? - Odrzut.

Wiciu

Data dodania: 2015-12-27

Pułkownik z inspekcją w jednostce wojskowej. Ogląda wszystko po kolei, trawa skoszona, koszary błyszczą, krawężniki odmalowane... Idzie do kuchni, zwiedza, w końcu wkłada palec do jakiegoś zakamarka, wyciąga - i warstwę kurzu pokazuje towarzyszącym mu żołnierzom! Złośliwie uśmiechając się, pyta: - I jakie wam teraz słowa przychodzą do głowy? - Że prawdziwa świnia zawsze chlew znajdzie, panie pułkowniku.

Wiciu

Data dodania: 2015-12-26

Dowcipy najlepsze na imprezę Kapral wchodzi wieczorem do sypialni rekrutów i pyta: - Który z was był w cywilu elektrykiem? - Ja! - zgłasza się jeden z żołnierzy. - W porządku. Jesteś odpowiedzialny za to, żeby co wieczór o dziesiątej światło w sali było zgaszone.

727

Wierszyków

Ilość wierszyków dodanych przez rezerwistów
312

Postawionych browarów

Liczba postawionych browarów za wiersz.
31

Rez. Mario

dodał najwięcej wierszyków.