Wartownia...

Ostatni wpis: 2020-04-07 14:06:30

[ ~Caruso ] - caruso

[ CORSA ] - To może wytłumaczyć tylko Antka szwagier , kobiety brata , zięć - ten co żonaty z młodszą siostrą cioci Jadzi , starszego brata , wuja Antka tego po kulawym Władysławie !!

[ Iron ] - Wytłumaczcie takie zagadkie, na czym to polega? Zamach stanu władzy, która ma władzę, żeby mieć władzę, którą już ma, gdyż chce władzy, którą już dostała w demokratycznych wyborach, a teraz chce ją sobie odebrać, żeby znowu ją mieć, choć ją ma.

[ Iron ] - I z ZUSem Twoim Tadziu! Po pi@nkowym

[ Kwsp ] - Miłego i słonecznego dnia dla wszystkich weteranów tego portalu > po piankowym

[ Iron ] - Tak Tadziu, tylko chinina może mu pomóc. W polityce można i powinno się oceniać zdolności polityka do przewidywania konsekwencji swoich działań. Gowin nie zrealizował źadnego z celów swojej politycznej akcji. Znacząco osłabił zaufanie dla swej grupy w Zjednoczonej Prawicy a jednocześnie nie zyskał szacunku u opozycji.

[ CORSA ] - A nie lepiej po 100 g. i pod śledzika !!!

[ Kwsp ] - Panowie , a może tak tonik z chininą ??? -

[ Kwsp ] - Lasy pozamykane - urodzin tfu !!! Adolfa nie będzie . .

[ Kwsp ] - ⊂(◉‿◉)つ>

[ Iron ] - Trwa epidemia, a opozycja z sejmowej trybuny urządza przegląd teatrów amatorskich. A nawet jest konkurs, kto mocniej, kto głupiej, kto bardziej kłamliwie.

[ ~Stasromanski1@gmail.com ] - 78770

[ ~Stasromanski1@gmail.com ] - 78770

[ Iron ] - Jak to kto? ONI.. "On byle jaki, Ona nijaka, to kadra partii soku z buraka. Knują w ciemności, by chorych przybyło i pragną szczerze, by było jak było. Chcą tu Hiszpanii, tak chociaż ćwierci, by zostać panami życia i śmierci. Taka okrutna myśl z nich wyziera, faceta w majtkach i babki z promptera."

[ Kwsp ] - Ciekawe , kto za to odpowie ?????

[ Fratek ] - Na pohybel korona wirusowi

[ Kwsp ] - Siedżmy w domu (●>ω<●)>

[ Kwsp ] - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉) ☜Ҩↂ⼼ↂҨ☞ słonecznej niedzieli i po piankowym

[ CORSA ] - Po ....

[ Jurek ] -

NAPRAWA TRWA